تبلیغات با اندیشه ها و باورها ارتباط دارد، در واقع تبلیغ یک پدیده اجتماعی و یک نیاز و در برگیرنده هدفی اجتماعی می باشد. شرکت تبلیغاتی تمدن هنر با بیست سال فعالیت مداوم و موثر در عرصه تبلیغات شهری و محیطی، نما آگهی و….مجری تبلیغات بسیاری از شرکت‌های داخلی و خارجی بوده است. آنچه به ما کمک کرده که تا امروز پرقدرت و با اطمینان فعالیت کنیم، ابتدا اعتماد مشتریان و سپس استفاده از ذهن‌های درخشان و خلاق بوده است.

برنامه ریزی رسانه

تبلیغات همیشه با هدف معرفی محصول نیست، بلکه در بسیاری از موارد برای آشنا کردن مخاطب با کیفیت یا قدمت یک برند است .فراموش نکنید که برای دیده شدن باید مجموعه‌ای از کیفیت‌ها را داشته باشید. تبلیغ موثر تبلیغی است که با توجه به نیازهای شما، جامعه هدف‌تان و امکاناتی که در اختیار دارید، طراحی و اجرا شود.

تبلیغات محیطی

برای دیده شدن باید در معرض دید باشید! این یک اصل ساده است، با این وجود مهم‌ترین رکن تبلیغات موثر همین «دیده شدن» است. چرا هر تبلیغی موثر نیست و بازدهی ندارد؟ جواب واضح است: چون دیده نمی‌شود! برای دیده شدن باید عوامل مختلفی را در نظر داشت که محل قرارگیری تبلیغ یکی از آن‌هاست. طراحی، سازه (در تبلیغات شهری و محیطی)، ایده بکر و البته کیفیت اجرا از دیگر جنبه‌های پراهمیت در تبلیغات شهری (بیلبورد و ماکت‌برد) است.

ساخت ماکت تبلیغاتی

چرا تبلیغات حجمی تا این حد موثر است؟ پاسخ ساده است: چون مخاطب دیگر حوصله نمی‌کند تبلیغات را بخواند! این روزها دور و بر همه ما از تبلیغات مختلف پر شده و به همین دلیل چشم و گوش‌مان نسبت به اکثر آن‌ها بی‌تفاوت است. در این شرایط آن‌چه باعث جلب توجه مخاطب می‌شود قلقلک دادن حس شوخ ‌طبعی، میل به بازی و هیجان اوست. تبلیغات موثر رابطه تنگاتنگی با روانشناسی و شناخت روحیات جامعه هدف دارد. تبلیغات حجمی نه فقط توجه شخصی که آن را می‌بیند جلب می‌کند، بلکه باعث می‌شود او بخواهد ایده جالبی را که دیده با دوستانش به اشتراک بگذارد!

کمپین تبلیغاتی

تبلیغات همیشه با هدف معرفی محصول نیست، بلکه در بسیاری از موارد برای آشنا کردن مخاطب با کیفیت یا قدمت یک برند است. همان چیزی که در کمپین های تبلیغاتی اتفاق می افتد. در کمپین با انتخاب بهترین لوکیشن‌ها و چیدمان صحیح تابلوها ، خوشنامی و قدرت برند به نمایش گذاشت میشود تا هر هدفی که از تبلیغات شهری و محیطی خود دارید در ذهن مخاطب ثبت شود.

ساخت سازه های فلزی

ضرورت نصب پل های عابرپیاده در نقاط حادثه خیز موضوعی جدی و اجتناب ناپذیر است که توسط ارگان های مختلف دولتی برنامه ریزی و توسط بخش خصوصی اجرایی میشود. ما در زمینه طراحی ساخت و نصب پل های عابر پیاده بدون پایه وسط(از ۲۵ تن تا ۷۰ تن) طرف قرار داد سازمان زیباسازی شهر تهران، راهداری و حمل ونقل جاده ایی استان تهران، البرز، گیلان، مازندران و ..‌. می باشیم.