کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی چیست؟

می توان گفت کمپین تبلیغاتی شاه کلیدی برای تمام درهای بسته کسب و کار شماست. شما با مشاوره با افراد متخصص در حوزه تبلیغات می توانید به راحتی با استفاده از روش های مختلف اجرای کمپین های تبلیغاتی، به بهترین بازدهی برسید؛ به نحوی که نام برند، محصول یا خدمات شما به سرعت در تمام رسانه های شهر پخش شود.

شاید شما ایده های متفاوتی برای کسب و کار خود داشته باشید، ممکن است فقط برای یکی از محصولات خود نیاز به کمپین و تبلیغ داشته باشید و یا قصد دارید برند نوپای خود را به مخاطبین خاص و یا افراد جامعه معرفی کنید، و یا قصد اجرایی کردن ایده های مدیر مجموعه که برای تحقق این موضوع نیاز به کمپین تبلیغاتی دارید.

ما در تمدن هنر چه خدماتی در کمپین تبلیغاتی ارائه می دهیم؟

پروسه کمپین تبلیغاتی در مجموعه تمدن هنر بصورت کاملا منظم و روی برنامه جلو می رود. ما به مشتریان اطمینان می دهیم که با توجه به مشورت های داده شده و اعتماد به شرکت تبلیغاتی تمدن هنر به بهترین بازدهی در کسب و کار خود خواهند رسید. در این راستا مجموعه ما خدماتی چون مشاوره رایگان، ساخت ماکت تبلیغاتی برای جلب توجه بیشتر مخاطب، اجرای سریع کمپین تبلیغاتی و … را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد تا شما با خیال راحت شاهد پیشرفت چشمگیر کسب و کار خود باشید!

تحلیل وضعیت

قبل از ایجاد کمپین تبلیغاتی ما باید وضعیت کسب و کار خود را بررسی کنیم و به چند سوال جواب بدهیم:

آیا کسب و کار من قابلیت تبلیغات محیطی گسترده را دارد؟

آیا کمپین تبلیغاتی کمکی به بهبود کسب و کار من خواهد کرد؟

آیا کسب و کار من پتانسیل ارائه خدمات به حجم انبوه زیاد متقاضیان پس از اجرای کمپین تبلیغاتی را دارد؟

پس از پاسخ به این سوالات اگر پاسختان به این سوال که “من میتوانم یک کمپین تبلیغاتی را اجرا کنم؟” مثبت است، به شما تبریک می گوییم، حال شما آماده همکاری با یک شرکت تبلیغاتی هستید.

تعیین اهداف کمپین تبلیغاتی

این قسمت از کار را نمی توانید به تنهایی انجام دهید؛ زیرا شما به مشاوره ی یک مدیر تبلیغات نیاز دارید. پس از جستجو و پیدا کردن یک شرکت تبلیغاتی معتبر و خوشنام، برای تعیین اهداف خود از این شرکت مشاوره می گیرید. در این جلسه شما و مدیر تبلیغات با ارزیابی کسب و کار و نحوه ارائه ی خدمات شما به مشتریان، به هدفی مشترک برای کمپین تبلیغاتی خود خواهید رسید. توجه داشته باشید بدون مشاوره هیچ تعیین هدفی انجام ندهید زیرا ممکن است در بازدهی کمپین شما اثر نامطلوب بگذارد و حتما با مشاوره به هدف خود برسید.

ارزیابی مخاطبین هدف

مخاطبین شما در چه گروه سنی هستند؟ آیا مخاطبین شما دانشجو هستند؟ آیا مخاطبین شما شاغل هستند؟ آیا مخاطبین شما از نظر جنسیتی باید تفکیک شوند؟ و سوالاتی از این قبیل که با پاسخ دادن به این موارد شما به مخاطبین هدف خود دست پیدا خواهید کرد.

انتخاب رسانه های مناسب برای کمپین

این مورد در اصل کار شماست ولی بهتر است این امر را به متخصصین خبره بسپارید که سالهاست در زمینه کمپین تبلیغاتی فعالیت دارند. به علت تعدد رسانه های تبلیغاتی شما به تنهایی در انتخاب رسانه مناسب جهت کمپین تبلیغاتی دچار سردرگمی خواهید شد ولی با مشورت  و اعتماد به ما به بهترین انتخاب و در نهایت بهترین نتیجه دست خواهید یافت.  

تعیین بودجه

اجرای کمپین تبلیغاتی نسبت به سایر تبلیغات پرهزینه تر است؛ زیرا در این نوع تبلیغ شما گلچینی از تمام تبلیغات را در اختیار دارید و اگر بخواهید تک تک این تبلیغات را جداگانه و خارج از کمپین تبلیغاتی داشته باشید به مراتب هزینه ی شما بیشتر از کمپین می شود. به طور کلی شما پس از انتخاب رسانه های مورد نظر خود به یک پکیج از تبلیغات دست خواهید یافت، که هر پکیج مبلغ خاص خود را دارد. اکثر شرکت های تبلیغاتی معتبر همچون تمدن هنر به شما پکیج هایی با قیمت های متفاوت بسته به بودجه شما معرفی خواهد کرد، تا شما با خیالی آسوده بهترین کمپین تبلیغاتی خود را انتخاب کنید.

زمانبندی کمپین

زمانبندی اجرا کمپین تبلیغاتی با ارزیابی مخاطب هدف رابطه ی مستقیم دارد. به طوری که شما باید زمان خود را با زمان مخاطب همسان کنید. برای مثال اگر مخاطبین شما دانشجویان هستند، شما نمی توانید در تابستان که کسی به فکر درس و دانشگاه نیست، کمپین اجرا کنید یا کمپین های مناسبتی را در مناسبت های اشتباه اجرا کنید. بدیهی است که در این مورد نیز شما به مشاوره نیاز دارید تا هیچگونه مشکلی برای کمپین تبلیغاتی شما و هزینه هایی که متحمل شدید پیش نیاید!

تولید محتوا

حال برای رسانه های انتخاب شده باید محتوا تولید کرد. اصولا برای تبلیغات محیطی و کمپین ها باید از جملات تاثیرگذار و کوتاه استفاده کرد. تجربه ثابت کرده که هرچه متن کوتاه تر و صریح تر باشد، بهتر مورد توجه مخاطب قرار می گیرد. گاهی اوقات صاحبان کسب و کار که قصد اجرای کمپین تبلیغاتی را دارند، به علت عدم آگاهی می خواهند در بیلبوردشان تمام خدمات و محصولات خود را نمایش دهند که امر اشتباهی است. اکثر این بیلبورد ها و رسانه ها زمان زیادی جلوی چشم مخاطب نیستند و در طول چند ثانیه باید تمام خدمات را شرح دهند. 

اجرا کمپین تبلیغاتی

خب کار شما به پایان رسید، از اینجا به بعد با شرکت طرف قرارداد شماست که محتواها و رسانه های انتخاب شده را تهیه کرده و به نسبت نیاز شما بطور گسترده در شهر پخش کند. این شرکت ها برای اجرا و نگهداری این رسانه ها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند که شاید از چشمان ما دور باشد. مشکلاتی همچون دزدی وسایل رسانه، قطع برق تابلو ها در شب، مشکلات نصب و خطرات آن برای افراد فنی مجموعه و … که موظف هستند بدون هیچ نقصی تبلیغ شما را به بهترین شکل ممکن اجرا کنند و از آن نگهداری کنند.

ارزیابی موفقیت کمپین در مدت زمان مشخص شده

پس از پایان کمپین تبلیغاتی نوبت به ارزیابی روند کار و موفقیت پروژه است. با توجه به قرارداد و رسیدن به هدف کمپین تبلیغاتی کار تمام است و اگر مشکلی اعم از خاموشی تابلو، پارگی بیلبورد و … در روند اجرای کمپین پیش آمده باشد، مجموعه موظف است با شرایطی که در قرارداد ذکر کرده رضایت مشتری را جلب کند.

در پایان باید خاطر نشان کرد که کمپین تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغ در سراسر دنیا بوده، به طوری که شما با اجرا کردن یک کمپین تبلیغاتی به سرعت بر سر زبان ها خواهید افتاد و این نوع تبلیغ یکی از مطمئن ترین روش های تبلیغات است. اگر صاحب کسب و کار نوپا و یا بسیار رقابتی هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که از کمپین تبلیغاتی برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید. شما با اجرای کمپین، نام خود را بر سر زبان ها می اندازید. به صندلی خود تکیه دهید و از تماشا لذت ببرید.

تماس با ما

تهران، آفریقای جنوبی، نبش بن بست زاگرس، پلاک ۱۱، طبقه ۴، واحد ۱۴

۰۲۱-۸۸۶۵۰۸۵۴ - ۰۲۱-۸۸۶۵۰۸۴۵

۳۰۰ ۲۰۰ ۴ ۰۹۱۲

ما را دنبال کنید

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آژانس تبلیغاتی تمدن هنر می‌باشد. © ۱۴۰۳