دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ چیست؟ شامل چه مواردی میشود؟ مشاوره دیجیتال مارکتینگ به چه منظور است؟ برای دریافت پاسخ هر یک از این سوالات بهتر است ابتدا بدانیم که دیجیتال مارکتینگ چیست؟ نیل پتیل که یکی از بزرگترین افراد دیجیتال مارکتر در دنیا به حسا می آید که تعریفی برای چیستی دیجیتال مارکتینگ ارائه نموده، با این مضمون که دیجیتال مارکتینگ یک نوع بازاریابی برای خدمات و یا محصولات است که از طریق دستگاه های الکترونیکی انجام می شود.

بر اساس این تعریف دیجیتال مارکتینگ و خدمات دیجیتال مارکتینگ مفهوم جدیدی نیست. ابتدایی ترین بازاریابی دیجیتالی در دنیا حدود ۱۰۰ سال پیش انجام گرفت. در حدود سال ۱۸۹۶ که رادیو اختراع شد و مردم آن را تهیه کردند. اولین تبلیغات مربوط به یک اجرای اُپرا است که بعد از پخش بلیت ها به سرعت خریده شد که در همان روز و با هم کار دیجیتال مارکتینگ متولد شد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ چیست؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی به صورت آنلاین روشی است که برای بازاریابی در اینترنت انجام می شود. انواع کسب و کار ها در بستر این پلتفرم دیجیتال که انواع مختلفی مانند موتور جستجو، انواع شبکه های اجتماعی، ایمیل و سایر سایت ها و وب سایت را شامل می شود با مشتریان خود در ارتباط هستند. این نوع از بازاریابی شامل برقراری ارتباط به صورت صوتی و تصویری و متنی می باشد.

به بیان ساده تر خدمات دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتالی هر نوع روشی است که در بستر دستگاه های الکترونیکی و به صورت آنلاین انجام می شود.

دیجیتال مارکتینگ چیست و چه وظایفی دارد؟

همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره شد هر نوع فعالیت بازاریابی که با ابزار دیجیتالی مانند ایمیل و اینترنت و پیامک و … انجام گیرد که هدف آن فروش و جذب مشتری و معرفی محصولات و خدمات به عموم مردم باشد را ​​دیجیتال مارکتینگ می گویند.

در دیجیتال مارکتینگ حد و حدود خاص و مشخصی برای وظایف و خدمات ​​دیجیتال مارکتینگ وجود دارد تا لیستی خاص را نسبت به آن ارائه نماییم.

دنیای دیجیتال یک دنیای فوق العاده گسترده است. از اصول فروش بر اساس اینترنت شروع می شود تا زمانی که محصولات و خدمات خود را به فروش میرسانند و درآمد میلیونی از آ کسب می کنید ادامه می یابد.

لیست خدمات دیجیتال مارکتینگ

انواع مختلفی را می توان برای یک دیجیتال مارکتینگ اصولی نام برد. با کمک روش هایی که در ادامه بیان می گردد یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا همان دیجیتال مارکتر می تواند   به شکل مناسب و استاداردی کسب و کار شما را بهبود ببخشد.

تکنیک های دیجیتال مارکتینگ به شرح ذیل می باشد:

  1. بهینه سازی موتور جستجو(SEO) که هدف آن به دست آورد رتبه های بهتر در موتور جستجو است.
  2. بازاریابی از طریق محتوا که هدف آن اطلاع رسانی در خصوص برند است.
  3. بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی که اطلاع رسانی نسبت به برند است.
  4. تبلیغات به منظور افزایش کلیک با تبلیغات کلیکی.
  5. بازاریابی ویدئویی که هدف آن معرفی محصول و برند و خدمات است.
  6. بازاریابی ایمیلی که به وسیله آن نسبت به کمپین ها و رویداد ها اطلاع رسانی انجام میشود
  7. استفاده از بیلبورد های تبلیغاتی که شرکت های اجاره دهنده بیلبورد به پیشرفت دیده شدن برند شما کمک می کنند.
  8. بازاریابی عصبی که با استفاده از علم عصب شناسی برای بهتر شدن نتیجه کمپین ها تبلیغ میکند.

تماس با ما

تهران، آفریقای جنوبی، نبش بن بست زاگرس، پلاک ۱۱، طبقه ۴، واحد ۱۴

۰۲۱-۸۸۶۵۰۸۵۴ - ۰۲۱-۸۸۶۵۰۸۴۵

۳۰۰ ۲۰۰ ۴ ۰۹۱۲

ما را دنبال کنید

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آژانس تبلیغاتی تمدن هنر می‌باشد. © ۱۴۰۳