ساخت ماکت تبلیغاتی

ماکت تبلیغاتی چیست؟

ماکت های تبلیغاتی سازه هایی شبیه سازی شده و فانتزی از یک محصول هستند که دقیقا شبیه به آن محصول ساخته می شود. این ماکت های تبلیغاتی اغلب در اندازه ای بسیار بزرگ تر از محصول اصلی تولید میشود؛ در مواردی بسته به ابعاد محصول اصلی ممکن است، همسایز یا حتی کوچکتر از سایز محصول اصلی نیز تولید شود (مانند: خودرو و …). ساخت ماکت تبلیغاتی یکی از جدیدترین و جذاب ترین روش های تبلیغات در ایران است که در دو نوع پیش ساخته و سفارشی وجود دارد. شرکت تمدن هنر پیشرو در ساخت ماکت تبلیغاتی بوده و با ارائه ی بهترین کیفیت در کمتری زمان رضایت شما را جلب خواهد کرد.

ماکت های تبلیغاتی پیش ساخته

همانطور که از نام این ماکت ها مشخص است این نوع ماکت  بصورت انبوه ساخته شده و شما در مواردی فقط توانایی تغییر رنگ آن را دارید در غیر این صورت ماکت قابل تغییر نخواد بود. این نوع ماکت ها به دلیل کاربردی بودن در بسیاری از مکان ها وجود دارد و میتوان در طول روز در شهر بازی، مهد کودک و فضاهای سبز شهری که توسط شهرداری ساخته شده این سازه ها را مشاهده کرد.

ماکت های سفارشی

ماکت های سفارشی بهتیرن ابزار برای نشان دادن محصول به مخاطبین است، امروزه با فضای رقابتی که در جامعه بین شرکت های مختلف وجود دارد، شانس بیشتر با شرکتی است که خلاقیت بالاتری داشته باشد. ماکت تبلیغاتی نشان دهنده خلاقیت و ابتکار عمل شما در بین رقیبان است زمانی که سایر رقیبان محصول خود را بر روی بیلبورد تبلیغ میکنن شما میتوانید ماکتی بزرگ از محصول خود تهیه کنید و در بهترین نقاط شهر بگذارید تا مخاطبین محصول شما را بصورت فیزیکی تماشا کنند. این ماکت ها بصورت خیلی دقیق همسان با محصول شما تولید میشود و برای مخاطب بشدت جذاب است که محصول شما را با جزئیات تماشا میکند. ماکت های سفارشی در انواع مختلف از نظر مواد اولیه تولید میشود، که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.
انواع ماکت براساس جنس مواد اولیه متفاوت است، در کل ماکت های تبلیغاتی را در انواع فایبرگلاس، فلزی، پلاستیکی، چوبی و مقوایی تولید میکنند. که مدل های مقوایی و چوبی بنا به نوع ماده انها برای هر محیطی سازگار نیست و بیشتر برای مصارف مراکز و مجتمع ها و داخل ساختمان استفاده می شود. مدل فلزی آن به علت قیمت بالا فلز زیاد مقرون به صرفه نیست و هزینه بردار است. در نهایت فایبرگلاس و پلاستیک دو ماده ای است که بهترین و بصرفه ترین ماده برای ساخت ماکت تبلیغاتی هستند و در تمام محیط ها با هر شرایط آب و هوایی قابل اجرا می باشد.

مزایای ماکت تبلیغاتی نسبت به انواع رسانه ها

  • نمایش محصول بصورت دقیق با جزئیات به مخاطبین 
  • نوآوری و جذابیت برای مخاطبین
  • قابلیت استفاده مجدد از ماکت تبلیغاتی بعد از اتمام قرارداد ( میتوانید برای دفعات بعد مجدد از ماکت استفاده کنید یا به عنوان دکور در داخل شرکت خود نگه داری کنید)
  • زیبایی چهره ی شهر با ماکت تبلیغاتی شما 

ساخت ماکت تبلیغاتی چطور انجام می شود؟

بعد از مذاکره در رابطه با نحوه ی انجام کار باید به این نتیجه برسیم که کدام محصول تان را برای ساخت ماکت انتخاب می کنید، پس از انتخاب یکی از محصولات خال نوبت به انتخاب متریال ساخت آن میرسد که پیشنهاد ما این است نوع جنس ماکت تبلیغاتی خود را به اختیار سازنده بگذارید زیرا ایشان تجربه و آگاهی بیشتری نسبت به شما دارند. سپس طرح و جنس محصول به کارگاه ارسال میشود و در سریع ترین زمان توسط تکنسین های مجرب ساخته شده و توسط متخصصین اجرایی به محل نصب ماکت ارسال و نصب می شود.

مدت زمان ساخت ماکت تبلیغاتی

برای ساخت هر ماکت تبلیغاتی نسبت به ابعاد و جنس استفاده شده از یک تا دو هفته زمان نیاز است تا سازه بصورت کاملا اصولی و شکیل ساخته شود.

نگهداری از بیلبورد

پس از نصب ماکت تبلیغاتی در محل مشخص شده، حال نوبت به حفظ و نگه داری آن تا پایان قرارداد است. در شرکت تمدن هنر ماکت ها روزانه سرکشی می شوند و هرگونه مشکلی برای ماکت های تبلیغاتی بوجود آمده باشد به سرعت رفع میکنند، این شرکت خدمات نگهداری نیز برای ماکت ها دارد که در صورتی که ماکت تبلیغاتی به هردلیلی مثل: برف، باران دوده و … کثیف شود، همکاران ما به محل رفته و ماکت را شستشو میکنند و این کار را به دفعات در طول مدت قرار داد انجام می دهند. 

در پایان باید اشاره کنیم امروزه ماکت های تبلیغاتی به عنوان بهترین نوع از تبلیغات محیطی به شمار می روند که با نوآوری، بسیاری از صاحبین کسب و کار را به طرف خود کشانده تا با تهیه ماکت های تبلیغاتی ارتباط نزدیکتری بین محصول و مشتری برقرار کنند.

تماس با ما

تهران، آفریقای جنوبی، نبش بن بست زاگرس، پلاک ۱۱، طبقه ۴، واحد ۱۴

۰۲۱-۸۸۶۵۰۸۴۵

۳۰۰ ۲۰۰ ۴ ۰۹۱۲

ما را دنبال کنید

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آژانس تبلیغاتی تمدن هنر می‌باشد. © ۱۴۰۳